Galvo Lazer Markalama Makinası

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim

Galvo Lazer Markalama Makinası

Haziran 1, 2018 Lazer Haberleri 0
robart galvo lazer tekstil

Galvo Lazer Markalama Makinası

 

Galvo Lazer Markalama Makinası

Galvo Lazer Markalama makinaları kullanım alanları aşağıda belirtilmiştir. Eğer Lazer Markalama Makinası almak istiyorsanız Robart Galvo Lazer size mükemmel çözümler sunmaktadır. Öncelikler Lazer Markalama Makinası ile neler yapabilirsiniz? Bu konuda bilgi verelim.

Galvo Lazer Ahşap Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi) ahşap kazıma olarak da adlandırılır. Galvo Lazer ahşap yakma, Galvo Lazer ahşap Resim Kazıma, Galvo Lazer Ahşap Engraving, Galvo Lazer Ahşap Oyma, Galvo Lazer ahşap gravür olarak tanımlanan tüm işlerinizi Galvo Lazer markalama makinaları ile yapabilirsiniz. Galvo Lazer ile mobilya sektöründe kullanılan tüm malzemeler, Suntalam, Akrilik, Mdf, highgloss,vb gibi malzemelerde kazıma ve markalama yapabilirsiniz.

Galvo Lazer Pleksi Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi) Pleksi Kazıma olarakta adlandırılır, Galvo Lazer Pleksi Noktalama, Galvo Lazer pleksi Resim Kazıma, Galvo Lazer Pleksi Yazı kazıma, Galvo Lazer ler ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.Şeffaf pleksiglas ve tüm renklerde pleksi üzerine Galvo Lazer ile kazıma yapabilirsiniz. Ayna Pleksi kazıma, ayna pleksi aksesuar imaları, ayna pleksi arkasındaki sim kazınarak yapılır.

Galvo Lazer Kumaş Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi) Kumaş Kazıma Olarakta adlandırılır, Galvo Lazer Kumaş Kazıma, Galvo Lazer Kumaş Markalama, Galvo Lazer desen kazıma, Galvo Lazer Kumaş Delik delme, Galvo Lazer Resim Kazıma, Galvo Lazer makinaları ile tüm işlemleri yapabilirsiniz. Galvo Lazer denim kumaşları, suet kumaşları, eşofman kumaşları, pamuklu kumaşları ve kadife kumaşlarında markalama ve resim desen kazıma yapabilirsiniz.

Galvo Lazer Deri Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi)Deri Kazıma olarak ta adlandırılır. Galvo Lazer kanat deri desen yakma ve kazıma, Sunni Deri lazer markalama ve kazıma, Galvo Lazer deri delik delme, Galvo Lazer etiket kazıma ve kesim, Galvo Lazer Çanta kazıma ve imalat, Galvo Lazer ayakkabı imalat, Galvo Lazer Terlik İmalat,

Galvo Lazer Ayna Cam Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi) Ayna Cam Kazıma olarakta adlandırılır. Galvo Lazer Ayna kumlama, Galvo Lazer Cam desen kazıma, Ayna cam isim yada logo kazıma.

Galvo Lazer Metal Markalama;
Galvo Lazer (Lazer Markama Makinesi) CO2 lazer makinalar sadece boyalı olan metalleri yada aloksallı malzemeleri kazıma yada markalama yapabilirler

 

galvo-lazer

galvo-lazer

robart galvo lazer tekstil

robart galvo lazer tekstil

kanat deri lazer desen delik perfore

kanat deri lazer desen delik perfore

woodart galvo lazer

woodart galvo lazer

galvo lazer ahşap yakma

galvo lazer ahşap yakma

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir