Galvo Lazer Uygulamaları

Robart lazer fiyat,Robart lazer 2.el

Galvo Lazer Uygulamaları

Haziran 1, 2018 Lazer Haberleri 0
galvo lazer ahşap yakma

Galvo Lazer Uygulamaları

 

Galvo Lazer Uygulamaları

AYAKKABI-TERLİK ROBART GALVO LAZER UYGULAMALARI

ROBART Galvo lazer ile sayısız makinamız İstanbul’da Güngören,İkitelli Aymakop, Aykosan ayakkabıcılar sitesinde, Gedikpaşa, Avcılar ve Sultançiftliği bölgelerinde kullanılmaktadır. Terlik imalatında artık ROBART Lazer otomasyonlu sistem  vazgeçilmez bir cihaz. ROBART galvo Lazer ile delik delme , dekorasyon, saya kesimi dahil tüm işlemleri yapabilmektedir. Ayrıca ayakkabı imalatında yine saya kesimi dahil delik delme, lazer desen kazıma, lazer dekorasyon, mostra imalatı, taban yazı ve desen lazer kazıma yapabilmektedir. Aşağıdaki video ayakkabı imalatı seyredebilirsiniz.

galvo-lazer

galvo-lazer

TEKSTİL & kONFEKSİYON

 

ROBART Galvo Lazer otomasyonlu sistemler ile tekstil ve konfeksiyon alanında mükemmel kullanım alanlarından biridir. 160 cm net kesim alanı olup top bağlama aparatı mevcuttur.Günümüzde artık lazer sadece kesim olarak kullanılmamakta kesim ve ayrıca lazer eskitme olarak da kullanılmaktadır. Lazer Kesim elbise imalatı eğer ROBART Galvo Lazeriniz yok ise imalatta fiyat ve termin tutturmanız neredeyse imkansızdır. İster top kumaş olarak ister parca olarak çalışabilme imkanı tanır.Düz kesim lazer makinelerine oranla yaklaşık 10 kat daha hızlı kesim ve markalama yapabilmektedir. Bundan dolayı aynı günde yüksek üretim ve kazanç sağlar. Aşağıdaki videoda lazer kesim elbise imalatı yapmaktadır.

robart galvo lazer tekstil

robart galvo lazer tekstil

KANAT DERİ ROBART GALVO LAZER

ROBART Galvo Lazer yada ROBART Galvo Lazer Otomasyonlu sistem ile kanat deri üzerinde inanılmaz hızda ve hassaiyette tabak derilere değer katmakta. Tabak deri lazer delik delme, desen kazıma, lazer ile resim kazıma gibi işlemleri yapabilmekte ve bu kanat deriler konfeksiyonda kullanılmaktadır. Aşağıdaki videoda tabak deri lazer işleme yapmaktadır.

 

 

kanat deri lazer desen delik perfore

kanat deri lazer desen delik perfore

 

Mobilya & Ahşap & Ayna Galvo lazer Örnekleri

ROBART Galvo Lazer Mobilya sektöründe yeni yeni kullanılmaya başlamıştır. Aslında kullanım amacı ve üretilen ürüne değer katma açışında mobilya en etkili olduğu sektör olarak söyleyebiliriz. hali hazırda İnegöl, Kayseri, Ankara, Konya, İzmir, Balıkesir gibi bölgelerde birçok üretici ve fason imalat yapan firmalar robart galvo lazer ile üretim yapmaktadır. Robart Galvo Lazer aynı zamanda ayna lazer desen kazımada mükemmel bir ürün. Robart galvo ile ahşap lazer oyma, ahşap lazer kazıma, ahşap resim kazıma, ahşap lazer gravür, ahşap lazer aksesuar imalatı, ahşap lazer kesim işlemlerini yapabilmektedir.

160 x 120 cm veya 120 x 240 hareketli tabla galvo lazerlerimiz bulunmaktadır.

 

woodart galvo lazer

woodart galvo lazer

 

Denim Robart Galvo Lazer Örnekleri

 

enim sektöründe artık robart galvo lazer olmaz ise olmaz bir cihaz. Hali hazırda tüm kuru işlem proseslerinizi ( Destroy-Yıpratma, Zımpara-Bıyık, İğne Kırığı -Falçata, Desen-Resim ) gibi işlemleri tek bir cihaz ile maliyetsiz yapabilirsiniz.

 

Reklam ve Aydınlatma Robart Galvo Lazer

 

Robart Galvo Lazer ile çok çeşitli reklam promosyon imalatı ve LGP led panel imalatı yapabilirsiniz. Bilindiği üzere pleksi reklam tabela sektöründe çok önemli özel bir malzeme. Ayrıca pleksi ışığı taşıyabilen çok mükemmel bir malzeme. Bundan dolayı reklamcılar pleksi üzerine kalın çizgi çizerek ve şerit ledi yandan vererek pleksiye lazer ile çizdiği çizgisel şekilleri aydınlatır. Bu sayede reklam tabela imalatı ve exit çıkış panoları gibi ürünleri yapabilir. aydınlatma sektöründede yine pleksi ışığı mükemmel taşıdığından dolayı robart galvo lazer ile üzerine noktalar atar ve yine pcb üzerine döşenmiş ledleri pleksinin yanından vererek LGP aydınlatma armatür imalatı yapılır.

Robart Galvo Lazer Aksesuar ve Hediyelik Eşya

Robart Galvo lazer ile bir çok aksesuar imalatı üretebilirsiniz. Lazer kesim ahşap kutular, duvar saatleri, tablo, ahşap magnetler, 3d lambalar, takılar, tekstil aksesuarları, kartvizitler gibi birçok üretim yapabilirsiniz. Son olarak düğün, kına , doğum günü gibi özel günlerde ayna pleksi davetiye ayna pleksi üzerine isim yazdırma gibi davetiye imalatı yapabilirsiniz.

 Matbaa ve Davetiye Robart Galvo Lazer

Robart Galvo Lazer ile kağıt lazer kesim ve dekorasyonu mükemmel yapabilirsiniz. Artık dekoratif kağıt kesmek çok kolay. Bıçak yaptırmanıza gerek yok. Çok daha detaylı ve imkansız ince detayları robart galvo lazer ile kesebilirsiniz. Matbaa da baskılı kağıdı kamera ile okuyarak istenilen bölgeleri kesebilir. Etiket imalatı yapabilirsiniz.

 

referanslarımızdan bazıları:

 

fason-lazerci-ege-bicak-giotto-galvo-lazer-robart

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir