METAL SEKTÖRÜ

Robart lazer fiyat,Robart lazer 2.el

galvo lazer

METAL SEKTÖRÜ

Robart Fiber Lazer Kesim Makinası

  • 1500mm x 3000 mm  tabla
  • 350 w,500 w,750 w,1 Kw,1500 Kw,2 Kw,4ve 6 kW lazer güç seçenekleri
  • Yeni tasarımımız, Robart FL serisi yüksek üretkenliğe ve standartlara sahip üst segment lazer tezgâhıdır. Ödüllü yeni dizaynı ile sadece göz zevkinize hitap etmez, aynı zamanda rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlayacak teknolojik üstünlüklere de sahiptir
  • Hız, hassasiyet, güvenilirlik ve düşük işletme maliyeti mevcuttur. Lineer motor opsiyonu ile nozul temizleme, otomatik nozul değiştirme, yükleme/yükleme-boşaltma sistemi, boru ve profil kesme opsiyonları ve daha birçok özelliğe sahiptir.

YÜKSEK HASSASİYETLİ SÜRÜCÜ SİSTEMİ

  • Atlanta yüksek hassasiyetli helis dişli kremayer ve pinyon sistemi ile servo – worm redüktörler kullanılmaktadır. Redüktörlerin katı destek ve sertleştirilmiş zemin dişlisi 1 ark/dk altında boşluk seviyeleri ile çalışmaktadır. Bu sistemlerin kremayerlerinde sertleştirilmiş ve hassas zemin kullanılmaktadır.

TOZ TOPLAMA SİSTEMİ

  • Otomatik kesim işlemi sırasında kapaklar ile toz toplama imkânı sunmaktadır. Kesim kafasının hareketine göre toz toplama kapakları açılır veya kapanır. Aynı zamanda, işletme ortamında yanık kokusu olmamasını ve kesme işlemi sırasında oluşan dumanı dışarı atmayı sağlamaktadır.

KESİM TABLASI

  • Çift kesim tablası sistemi iş akışının artırılması, malzemenin kolay yerleştirilmesi ve malzemeleri kaldırmak için harcanan zamanı azaltmak için tasarlanmıştır. Dört hidrolik silindir yardımı ile yükseltilerek, yükleme ve boşaltma anında malzemeyi yerleştirmek için kesim tablası indirilmektedir. Kesim tablalarının hızı malzemelerin kalınlığına göre ayarlanabilmektedir.

SAĞLAM GÖVDE YAPISI

  • Ağır gövde daha az titreşim ve daha iyi dayanıklılık demektir. Makina gövdeleri burulma ve deformasyonu en aza indirmek için güçlendirilmiştir. Sağlam döküm ve  çelik iskeletler makinanın gövdesini daha güçlü birleştirmektedir. Makina gövdesi atmaları engellemek amacı ile ısıl işlemden geçirilmektedir.  gövdeler tek referans sabitleme ve 5 eksen CNC işleme merkezleri ile işlenmiştir. Bu durum bütün eksenleri paralel yapmaktadır. Makinaya doğruluk ve uzun ömür sağlamakla beraber hassas makina yüzeyleri oluşturulmaktadır.

BORU KESME

  • Paslanmaz, karbon çelik, yumuşak çelik, alaşım çelik, galvaniz kaplı çelik, silikon çelik, yay çeliği, titanyum vb. tüp ve boru markalamaları ve kesimi için uygundur.
  • Reklamcılık, el sanatları, dekorasyon, ışıklandırma ve diğer metal işleme sektörlerinde kullanılabilir.